30 خرداد 1394

این بار یکی از افراد فهرست نام‌داران فیروزبهرام بر جایگاه مدیریت نشست

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4

این بار یکی از افراد فهرست نام‌داران فیروزبهرام بر جایگاه مدیریت نشست

بچه‌های کلاس اولی با برگزاری امتحان عربی در روز شنبه 23 خرداد 1394 سال تحصیلی را به پایان رساندند و در روز سه‌شنبه 26 خردادماه نیز با دریافت کارنامه‌های خود برای سال بعد تعیین رشته کرده و ثبت‌نام کردند.

نزدیکی‌های نیمروز  سه‌شنبه پس از پایان امتحان تعدادی از همکاران منوچهر جاوید دورهم جمع شدند تا در آخرین ساعات حضور او در مدرسه از 6سال و اندی سال مدیریت او قدردانی کنند. در این نشست بوذرجمهر پرخیده به نمایندگی از همکاران خود با اهدای یک سپاس‌نامه از منوچهر جاوید قدردانی کرد.

 

 

 

عکاس این عکس نگار بنداری فرزند بهنام بنداری (دبیر دینی فیروزبهرام) است که اتفاقا آن روز در جمع ما حضور داشت

 

 

روز چهارشنبه 27 خردادماه 1394 خورشیدی آخرین روز امتحانات نوبت دوم در سالن امتحانات فیروزبهرام برگزار شد.

منوچهر جاوید تا حدود ساعت 12 نیز در مدرسه حضور داشت و پیش از آن تعدادی دیگر از دبیران که در روز گذشته حضور نداشتند دقایقی گرد هم آمدند و برخی از آن‌ها به‌پاس سال‌های مدیریت جاوید از او تشکر و سپاسگزاری کردند. پیش از اینکه جاوید مدرسه را ترک کند چند تن از دانش‌آموزان سال‌های گذشته و دانش‌آموزان سال چهارم ریاضی نیز برای خداحافظی آمدند.

 

 

 

 

 

منوچهر جاوید که از بهمن‌ماه سال 1387 مدیریت فیروزبهرام را پس از خداداد راسخی خرمی به عهده داشت جای خود را به پرسابقه‌ترین دبیر کنونی فیروزبهرام یعنی بوذرجمهر پرخیده داد. به این ترتیب در آخرین ساعات روز چهارشنبه 27 خردادماه بوذرجمهر پرخیده، که نامش در فهرست نام‌داران فیروزبهرام نیز آمده است، عهده‌دار مدیریت دبیرستان و هنرستان ماندگار فیروزبهرام شد.(برای آگاهی بیشتر به خبر « نیم‌قرن همدم فیروزبهرام هشتاد و دو ساله بوده‌ام » مراجعه کنید).
 
 

عکس و خبر: کامران فریدونی، مربی پرورشی فیروزبهرام

30خردادماه 1394خورشیدی


 

تعداد مشاهده (2265)       نظرات (3)

نظرات کاربران درباره خبر "این بار یکی از افراد فهرست نام‌داران فیروزبهرام بر جایگاه مدیریت نشست"


به نظر من که اقای جاوید چیزی در فیروزبهرام کم نگذاشت و مطمننا اقای پرخیده هم چیزی کم نمی گذارد.

استاد گرامی جناب اقای مهندس پرخیده مدیریت جدید دبیرستان و هنرستان ماندگار فیروز بهرام را به شما تبریک عرض می نمایم و امیدوارم همیشه موفق و شاد و کامیاب باشید.

با تشکر از جناب آقای مهندس جاوید که دو سال ما را تحمل کرد و امیدوارم که هر جا که باشند سلامتی و موفقیت آرزومندم. با تبریک به استاد ارجمند آقای پرخیده و با آرزوی موفقیت در مدیریت دبیرستان و هنرستان ماندگار فیروز بهرام.

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید